O nas

Fotowoltaika dla firm, domu, instytucji i rolnictwa, farmy fotowoltaiczne. Kompletne instalacje, projektowanie instalacji fotowoltaicznej, sprzedaż, doradztwo i montaż.


O nas

 

Nasz serwis internetowy umożliwia nawiązanie kontaktu z profesjonalnymi firmami, oferującymi instalacje fotowoltaiczna z montażem w całej Polsce. W zakładce KONTAKT znajdziesz bezpośredni kontakt do firmy obsługującej Twój region. Kontaktując się z wybraną firmą, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez tą firmę, która jest jednocześnie Administratorem Danych Osobowych. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy.


Czym są instalacje fotowoltaiczne?

 

To prawdziwa innowacja wśród dostępnych możliwości produkowania energii elektrycznej. Konwencjonalne metody wytwarzania energii już dawno przestały być opłacalne, a coraz bardziej rosnące stawki za prąd, jak również pogarszający się stan naszego środowiska, sprawiły, że zaczęto poszukiwać alternatywnych sposobów na pozyskiwanie energii elektrycznej. Jednym z lepszych rozwiązań okazała się fotowoltaika, pod której pojęciem, skrywa się instalacja, która pozwala pobierać energię pochodzącą ze słońca i przekształcać ją w energię elektryczną.


Na instalację fotowoltaiczną składa się wiele różnych elementów, a każdy z nich odpowiada za pewne zadania. Wśród najważniejszych elementów wymienia się moduł fotowoltaiczny, który wytwarza energię elektryczną z pomocą promieniowania słonecznego. Jest on połączony z innymi modułami i tworzy panel słoneczny. Na tym jednak nie koniec, ponieważ również bardzo ważnym elementem, o ile nie najważniejszym jest falownik, który generuje prąd zmienny i odpowiada za pracę całego systemu.Co dają tego typu instalacje?


Okazuje się, ze instalacje fotowoltaiczne to dobry sposób na to, aby ograniczyć wydatki na energię elektryczną. Odpowiednia dobrana instalacja jest w stanie sprawić, że Twoje wydatki związane z zakupem energii elektrycznej spadną nawet o 90%. Wszystko dlatego, że będziesz produkował swoją energię elektryczną, którą będziesz mógł następnie zużywać zgodnie z preferencjami, czy potrzebami.


To jednak dopiero początek, ponieważ własna produkcja energii elektrycznej sprawia, że stajesz się też niezależny od dostawcy sieciowego. Nie musisz obawiać się kolejnymi podwyżkami za prąd, ani też przerwami w jego dostawie. Fotowoltaika zapewni Ci stałe źródło energii elektrycznej i to w naturalny sposób. Dzięki temu możesz przyczynić się do ochrony środowiska, którego dobra powinno być ważne dla nas wszystkich.


Zapewniamy

PROFESJONALNE
DORADZTWO

PROJEKTOWANIE
INSTALACJI

SPRZEDAŻ
I MONTAŻ


Gdzie sprawdzi się fotowoltaika?


Na pewno fotowoltaika sprawdzi się w prywatnych domach jednorodzinnych, jak również w domach wielorodzinnych. Dlatego, jeśli pragniesz zacząć produkować swoją własną energię elektryczną i odciąć się od dotychczasowego dostawcy, jak również od jego wysokich cen, to koniecznie weź pod uwagę fotowoltaikę. Uzyskaną energię elektryczną z instalacji będziesz mógł wykorzystać w codzienności. To właśnie fotowoltaika może sprawić, że Ty i Twoja rodzina będziecie mogli używać wszystkich sprzętów bez obaw o wysokie rachunki za prąd.


Na tym jednak nie koniec, ponieważ fotowoltaika sprawdzi się również w firmach, a w szczególności mowa tutaj o tych przedsiębiorstwach, które pragną zredukować koszty działalności. Produkując swoją własną energię elektryczną, możesz sprawić, że nawet duże zużycie nie będzie wzbudzało obaw o koszty z tym związane. Uzyskaną energię z fotowoltaiki możesz wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami, jak  i profilem działalności danej firmy, ponieważ to rozwiązanie sprawdzi się jednakowo w firmach produkcyjnych, w biurach, punktach usługowych i w wielu innych.


Fotowoltaika może okazać się również dobrym rozwiązaniem dla gospodarstw rolnych. Generowanie własnej energii elektrycznej sprawi, że koszty utrzymania Twojego gospodartwą spadną, a więc w końcu będziesz mógł generować większe zyski z samego rozwiązania, jak i z rolnictwa.


To oczywiście nie koniec propozycji, ponieważ mamy do czynienia z rozwiązaniem o bardzo szerokich możliwościach, więc sprawdzi się wszędzie, gdzie zostanie wykorzystane – w instytucjach, obiektach noclegowych, galeriach handlowych itp. Na pewno opcją wartą rozważenia jest farma fotowoltaiczna, która zapewni Ci możliwość jeszcze większej produkcji energii elektrycznej, jak również jej sprzedaż i czerpanie z tego korzyści.Nasi strategiczni partnerzy